Architekt: Ząbki

Podwarszawskie Ząbki to jedna z miejscowości, które są coraz atrakcyjniejsze dla inwestorów. Mieszkańcy dużych miast chętnie wyprowadzają się do mniejszych miasteczek czy wsi, ponieważ zakup nieruchomości (np. działki budowlanej) jest tam znacznie tańszy niż w granicach Warszawy. Jeśli planujesz budowę domu jednorodzinnego bądź wzniesienie obiektu użyteczności publicznej na terenie Ząbek, skorzystaj z oferty naszego biura projektowego. Architekt opracuje szczegółowy plan budynku, który następnie posłuży firmie budowlanej do zrealizowania prac. Zapraszamy do kontaktu!

Biuro projektowe: Ząbki

Do dyspozycji naszych Klientów jest doświadczony zespół projektantów i architektów:

Współpracując z biurem projektowym ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O., możesz liczyć także na wsparcie konstruktora Tomasza Pyciarza oraz projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych Wojciecha Żebrowskiego. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami!

Architekt wnętrz: Ząbki

Dysponujemy szeroką ofertą dopasowaną do zmieniających się oczekiwań i potrzeb inwestorów. Zespół naszego biura projektowego przygotowuje plany dla budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, a także koncepcje aranżacji wnętrz. Ponadto — na życzenie Klienta — uwzględniamy w projektach różnego rodzaju ekotechnologie, na przykład dachy fotowoltaiczne, automatyczne żaluzje przeciwsłoneczne czy stropy CUBIX SD. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów przed rozpoczęciem budowy w Ząbkach!

Biuro projektowe do dyspozycji Klientów z Ząbek

Marzysz o tym, by w podwarszawskich Ząbkach wybudować dom jednorodzinny, w którym wychowasz dzieci? Zarządzasz dużą inwestycją mieszkaniową, która wymaga zatrudnienia profesjonalnych architektów? Szukasz specjalistów, którzy zaprojektują funkcjonalną siedzibę dla przychodni lekarskiej, szkoły, domu kultury, urzędu, klubu seniora, przedszkola bądź innego obiektu użyteczności publicznej? A może odnawiasz wnętrza hotelu, które potrzebują nowej koncepcji użytkowej i estetycznej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O. w celu omówienia szczegółów współpracy z architektem!

Usługi architekta wnętrz w Ząbkach i okolicach

Wiemy, jak ogromne znaczenie ma nie tylko odpowiednie zaprojektowanie budynku w funkcjonalny sposób, ale też aranżacja jego wnętrza, aby zapewniało ono poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przy tym spełniało wizję przyszłych użytkowników. Właśnie z tego powodu nasze usługi obejmują pomoc architekta wnętrz, który przygotuje projekt pomieszczeń domu odpowiadający na potrzeby Klienta. Wsłuchujemy się w oczekiwania Zleceniodawców, a ponadto bierzemy pod uwagę najnowsze trendy wnętrzarskie, aby tworzyć niepowtarzalne, eleganckie, ergonomiczne przestrzenie na terenie Ząbek oraz pobliskich miast.

Wnętrza, budynki wielorodzinne, domy — pomoc architektów

W naszym biurze projektowym zajmujemy się zarówno domami jednorodzinnymi czy budownictwem mieszkaniowym, jak i budynkami użyteczności publicznej oraz wnętrzami. Zakres usług architektów z Zebra Art Studio obejmuje zatem między innymi zabudowę szeregową, osiedla mieszkaniowe, wielorodzinne budynki mieszkalne, biurowce, kompleksy konferencyjne, pawilony handlowe, ale nie tylko. Jesteśmy w stanie podejmować się różnorodnych zleceń — zapraszamy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312

Bielany | Legionowo | Bemowo | Białołęka | Łomianki | Ząbki