Architekt — Legionowo

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem architektonicznym ZEBRA Art Studio, w którym już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych i funkcjonalnych budynków oraz oryginalnych przestrzeni. Do każdego realizowanego przez nas projektu pochodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pod uwagę zawsze bierzemy oczekiwania i wymagania Inwestorów, możliwości lokalizacji oraz zagospodarowanie terenu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiekty uwzględniały wszelkie potrzeby użytkowników i były dopasowane do ich indywidualnych preferencji. Korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Przy projektowaniu domów jednorodzinnych, obiektów mieszkaniowych czy budynków użyteczności publicznej często stosujemy też nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne, automatyczne ruchome żaluzje przeciwsłoneczne czy inne zaawansowane ekotechnologie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przygotowujemy koncepcje architektoniczne, ponadczasowe projekty wnętrz i budynków zarówno prywatnych, mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, na przykład budynków usługowych czy przemysłowych. Projektowanie to nasza pasja, dlatego tworzymy kreatywne i spójne projekty, wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Projektujemy wyjątkowe miejsca, do których po prostu chce się wracać. Z przyjemnością podejmiemy się kolejnych wyzwań!

ZEBRA Art Studio — biuro projektowe do dyspozycji Klientów z Legionowa i nie tylko

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszej działalności i dowiedzieć się więcej o ofercie? Nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz również odwiedzić nasze biuro architektoniczne w Warszawie — siedziba firmy znajduje się na Bielanach, tuż obok stacji Metro Młociny. Zapraszamy!

Usługi architekta wnętrz w Legionowie

Z naszych usług możesz skorzystać bez względu na to, czy jesteś agentem nieruchomości, deweloperem, czy osobą prywatną inwestującą w mieszkania na wynajem. W Zebra Art Studio zadbamy o to, żeby Twoje wyobrażenia o funkcjonalnym, designerskim wnętrzu lub ekologicznym i energooszczędnym obiekcie wreszcie się spełniły. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje pomieszczeń, domów jednorodzinnych, osiedli wielorodzinnych, biurowców, pawilonów handlowych lub innych obiektów użyteczności publicznej – zobacz, jak działamy i dołącz do dużego grona naszych zadowolonych Klientów z Legionowa i nie tylko!

Szukasz dobrego architekta wnętrz lub budników? Wybierz biuro architektoniczne Zebra Art Studio

Praktyczne i energooszczędne rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, które podnoszą standard obiektu, właściwa kolorystyka, mająca ogromny wpływ na samopoczucie czy ergonomiczne rozmieszczenie mebli i urządzeń dopasowane do potrzeb użytkowników – w Zebra Art Studio doskonale wiemy, na co zwracać uwagę tworząc ponadczasowe projekty różnych przestrzeni. Nasz zespół to doświadczeni architekci o talencie i zmyśle artystycznym – możesz nam zaufać! Skontaktuj się z nami i powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312

Bielany | Legionowo | Bemowo | Białołęka | Łomianki | Ząbki