Architekt — Łomianki

Niezależnie od tego, czy chodzi o wnętrze domu jednorodzinnego, osiedle mieszkaniowe, czy miejsce użyteczności publicznej — przygotowanie profesjonalnego projektu architektonicznego stanowi absolutną podstawę. Zależy od niego nie tylko trwałość i bezpieczeństwo budynku, ale również niepowtarzalny styl, ergonomia, a także komfort osób przebywających wewnątrz. Z tego powodu warto skorzystać z usług biura architektonicznego, które opracuje projekt całkowicie odpowiadający indywidualnym wymaganiom.

Usługi biura architektonicznego dla Klientów z Łomianek

W naszym biurze architektonicznym zajmujemy się projektowaniem domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej, a także wnętrz. Jako doświadczeni architekci z okolic Łomianek przygotowujemy nowoczesne projekty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dopasowujemy estetykę oraz zastosowane rozwiązania do potrzeb Zleceniodawców, tworząc miejsca eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe.

Projektowanie wnętrz i budynków na terenie Łomianek oraz okolic

Doskonale wiemy, że odpowiednio zaprojektowane wnętrza powinny gwarantować komfort na wiele lat, a przy tym zachwycać niebanalną stylistyką. Co więcej, nie wolno też zapominać o ergonomii — z tego powodu architekci z biura architektonicznego Zebra Art Studio łączą wszystkie te kwestie, by efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a przede wszystkim zrealizować cele wyznaczone przez Inwestora. Zachęcamy do współpracy Klientów z Łomianek oraz pobliskich miast.

Biuro architektoniczne Zebra Art Studio — Łomianki i sąsiednie miejscowości

Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów, którzy stawiają nie tylko na funkcjonalność, wygodę i elegancję projektowanych budynków, lecz także ich integrację z okoliczną zielenią oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań jak automatyczne żaluzje przeciwsłoneczne czy dachy fotowoltaiczne. Dzięki temu możliwa jest również optymalizacja finansowa inwestycji. Szukają Państwo zaufanego biura architektonicznego w pobliżu Łomianek? Zapraszamy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312