Architekt — Legionowo

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem architektonicznym ZEBRA Art Studio, w którym już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych i funkcjonalnych budynków oraz oryginalnych przestrzeni. Do każdego realizowanego przez nas projektu pochodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pod uwagę zawsze bierzemy oczekiwania i wymagania Inwestorów, możliwości lokalizacji oraz zagospodarowanie terenu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obiekty uwzględniały wszelkie potrzeby użytkowników i były dopasowane do ich indywidualnych preferencji. Korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Przy projektowaniu domów jednorodzinnych, obiektów mieszkaniowych czy budynków użyteczności publicznej często stosujemy też nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne, automatyczne ruchome żaluzje przeciwsłoneczne czy inne zaawansowane ekotechnologie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przygotowujemy koncepcje architektoniczne, ponadczasowe projekty wnętrz i budynków zarówno prywatnych, mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, na przykład budynków usługowych czy przemysłowych. Projektowanie to nasza pasja, dlatego tworzymy kreatywne i spójne projekty, wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Projektujemy wyjątkowe miejsca, do których po prostu chce się wracać. Z przyjemnością podejmiemy się kolejnych wyzwań!

ZEBRA Art Studio — biuro projektowe do dyspozycji Klientów z Legionowa i nie tylko

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszej działalności i dowiedzieć się więcej o ofercie? Nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz również odwiedzić nasze biuro architektoniczne w Warszawie — siedziba firmy znajduje się na Bielanach, tuż obok stacji Metro Młociny. Zapraszamy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312