Architekt wnętrz — Warszawa–Białołęka

Biuro architektoniczne Zebra Art Studio to zespół utalentowanych projektantów, architektów i konstruktorów, którzy dzięki doświadczeniu i pasji tworzą wyjątkowe projekty budynków wyróżniających się nowoczesnym charakterem, energooszczędnością, funkcjonalnością, estetyką oraz ergonomią wnętrz. Tworzymy ponadczasowe projekty parterowych i piętrowych domów jednorodzinnych, mieszkalne budynki wielorodzinne oraz obiekty użyteczności publicznej, takie jak pawilony handlowe, kompleksy hotelowo-konferencyjne, sklepy czy biura. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Przy każdym realizowanym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić indywidualne oczekiwania Inwestorów — skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam!

Architekt — Białołęka

Misją naszego biura projektowego przede wszystkim jest spełnianie marzeń naszych Klientów, optymalizacja kosztów budowy oraz odnajdywanie prostych i skutecznych rozwiązań. Projektując, zwracamy uwagę nie tylko na obowiązujące trendy, ale wybiegamy również w przyszłość, tworząc ponadczasowe i funkcjonalne wnętrza, z których korzystać będą kolejne pokolenia. Łączymy to, co modne, praktyczne, sprawdzone i nowoczesne. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz najlepszej jakości materiałów. Dbamy też o przygotowanie szczegółowej i czytelnej dokumentacji projektowej wraz z dokładnymi rysunkami technicznymi.

Zebra Art Studio — wykreujemy dla Ciebie przyjazną, funkcjonalną i piękną przestrzeń, w której chce się mieszkać i pracować

Kompleksowa zmiana aranżacji mieszkania w starej kamienicy, budowa nowego energooszczędnego domu jednorodzinnego z garażem i tarasem, stworzenie projektu nowoczesnego biurowca w centrum miasta — bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania, możesz na nas liczyć! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312