Architekt — Bemowo

Warszawskie Bemowo oraz wiele innych dzielnic pełne są doskonałych terenów inwestycyjnych bądź też budynków wymagających modernizacji. Stawiając na wsparcie doświadczonego biura projektowego, z pewnością możesz spodziewać się zaskakujących rezultatów, a w efekcie starannie dopracowanej pod każdym względem przestrzeni, która może służyć zarówno do celów prywatnych, jak i publicznych. Cenisz sobie terminową realizację zleceń, fachowe doradztwo oraz pełen profesjonalizm? Skontaktuj się z nami już dziś!

Kreatywny architekt wnętrz — wsparcie, na jakie zasługujesz

Warszawa jest miastem, w którym zlokalizowana jest siedziba Zebra Art Studio. Z usług prowadzonego przez nas biura z powodzeniem korzystają osoby zamieszkujące Bemowo, Bielany, Wolę czy Mokotów, a także zainteresowani spoza Warszawy. Dlaczego? Ponieważ świadczymy kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi, korzystając nie tylko z wieloletniego doświadczenia w branży, ale również praktyki zdobywanej podczas realizacji wcześniejszych projektów. Nietuzinkowe rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów oraz nieszablonowe podejście do wielu kwestii — tylko u nas.

Zebra Art Studio — co możemy dla Ciebie zrobić?

Nie da się ukryć, że tym, co nas wyróżnia, jest bez wątpienia wszechstronność. Realizujemy się zarówno w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, jak i projektowaniu wnętrz zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Specjaliści Zebra Art Studio to doświadczeni architekci, konstruktorzy oraz projektanci instalacji elektrycznych i teletechnicznych, którzy dołożą wszelkich starań, aby zrealizować dany projekt na najwyższym poziomie. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego biura projektowego!

Wybierz architektów z Bemowa

Masz w planach budowę wymarzonego domu jednorodzinnego, a może potrzebujesz wsparcia w zakresie remontowania mieszkania w starej kamienicy? Niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania, gwarantujemy kompleksową pomoc doświadczonych architektów wnętrz, ale nie tylko. Jesteś z Bemowa? Odwiedź nasze biuro mieszczące się przy ul. Kasprowicza 119 lok. 19 w Warszawie. Zapraszamy do współpracy!

budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

projektowanie wnętrz

wnętrza

użyteczność publiczna

użyteczność publiczna

ZEBRA ART STUDIO SP. Z O.O.

biuro architektoniczne | projektowanie budynków i wnętrz

ul. Kasprowicza 119 lok. 19
01-949 Warszawa
Bielany | metro Młociny

22 400 12 33
biuro@zebraart.pl

Kontakt z klientami:
arch. Grzegorz Orszulak,
605 322 314
arch. Mariusz Płócienniczak
605 322 312